Kisbéri Munkák - undefined

    Elektromos karbantartó álláslehetőség!

    Kezdés:
    A sikeres interjút követően 1 héten belül.

    A munkavégzés helye:
    Bábolna (Komárom-Esztergom vármegye)

    Főbb feladatok, munkák:
    - autóipari gépek, berendezések és a létesítményhez kapcsolódó perifériák műszaki állapotának folyamatos karbantartása
    - váratlan meghibásodások elhárítása
    - műhelyben lévő elektromos és mechanikus pótalkatrész készletek figyelemmel kísérése, ellenőrzése
    - villanymotorok ellenőrzése, rendellenes működés okának feltárása
    - elektromos kapcsolószekrények klímaberendezéseinek tisztán tartása
    - elektromos hibák javítása
    - mechanikus karbantartási feladatok ellátása
    - megelőző és tervszerű karbantartási tervekben foglaltak végrehajtása
    - feladatköréhez kapcsolódó nyilvántartások aktuálisan tartása, nyomtatványok töltése

    Az álláshoz tartozó elvárások:
    - villamosipar vagy gépész végzettség
    - két műszak vállalása (DE: 06:00-14:00; DU: 14:00-22:00)
    - megbízhatóság
    - Bábolnai vagy környékbeli lakhely

    Amit kínálunk:
    - azonnal saját céges állomány
    - bruttó alapbér 400.000 forint + pótlékok + Cafeteria
    - műszakpótlék (18:00 és 06:00 óra között 40%)
    - mozgóbér (szempontrendszer alapján): nettó 13.500 forint / hó
    - ügyeleti díj (próbaidő után, amennyiben már egyedül el tudja vinni az ügyeletet): nettó 30.000 forint / hó
    - cafeteria (próbaidő után a cafeteria szabályzat szerint) nettó 28.500 forint / hó
    - Karácsonyi prémium: évente 1 alkalommal, a bruttó bér 30%-a, amely a novemberi bérrel együtt kerül kifizetésre
    - 30 forint / km bejárási támogatás
    - munkaruha

    Kalkulált nettó átlagkereset:
    - 395.000 forint (műszakpótlékoktól és munkanapoktól függően)

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
    - B kategóriás jogosítvány
    - saját autó

    Szeretné megpályázni ezt az állást?

    Önéletrajzát ide várjuk:
    E-mail: toborzas@kisberimunkak.hu

    Mobil elérhetőségünk:
    +36/70 949 9336

    Látogasson meg minket személyesen az irodánkban!

    Munkaerő közvetítési engedély száma: KEM/01/001862-2/2015
    Adatkezelési nyilvántartási számunk: NAIH-114680/2017